Parkety

Apríl 28, 2011

Naša firma ponuka široký sortiment parkiet z pravého dreva, vo výbere Vám radi pomôžu a poradia skúsení pracovníci. Drevo je nadčasová podlahová krytina, používa sa už mnohé desaťročia a dodá vášmu interiéru tú správnu atmosféru. Prírodný teplý povrch dreva odoláva treniu, nárazom či opotrebovaniu.

Máme na výber dva druhy dreva a to, mäkké a tvrdé drevo. K mäkkým sa zaraduje borovica, smrek , jaseň či javor a tie sa skôr uplatnia v menej namáhanom priestore. K tvrdým zaraďujeme buk, dub a tie sa môžu používať v namáhaných priestoroch. Naša firma má širokú škálu kvalitných driev, ktoré si už len treba vybrať.

Ak však neholdujete drevu, tak máme pre vás to pravé riešenie- laminátovú plávajúcu podlahu. Výhodou je, že máte takmer neobmedzený výber rôznych drevín a dezénov. Úžitkové vlastnosti laminátových podláh sú mnohokrát lepšie ako samotného dreva. Samozrejme, hovoríme o kvalitných laminátových podlahách a nie o lacných vyhotoveniach z hypermarketov. Ak by ste boli nerozhodní, naša firma má dlhoročné skúsenosti s predajom podlahových krytín a určite vám radi pomôžeme.